O mnie

Ehh, no i stało się. Przed Wami kolejny blog o pożyczkach, kredytach i ogólnie szeroko pojętych finansach. Dlaczego ten blog miałby być lepszy od innych? Przede wszystkim dlatego, że piszę go ja:D A tak na poważnie- tematyką pożyczkową interesuję się już od jakiegoś czasu, ponieważ sam zamierzam w przyszłości otworzyć firmę oferującą chwilówki. Myślę, że to naprawdę znakomity sposób na biznes, tym bardziej że jest on odporny na wszelkiego rodzaju kryzysy. Ba, nawet w czasie kryzysów można odczuć, że biznes kręci się lepiej niż zwykle.

Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że zanim otworzę taką firmę, muszę mieć porządną wiedzę. Myślę, że dzięki tej stronie będę mógł ją sobie posegregować i poukładać. Przy okazji skorzystają na tym moi przyszli klienci.

Na pewno zastanawiacie się, jakiego typu wiadomości będą się tutaj pojawiały. Osobiście jestem wzrokowcem, a więc możecie być pewni, że będę zamieszał tu różne grafiki, wykresy i mapy myśli. Nie zabraknie też tabelek z danymi, czy odnośników do dobrej jakości serwisów finansowych. Przeglądając ostatnio Internet zauważyłem, że co prawda pełno jest portali o produktach finansowych, ale większość z nich to absolutnie śmietniki. Albo mają stare, nieaktualne dane, ale nastawione są w 100% na reklamę. Ciężko z tego wydobyć coś wartościowego. Na szczęście mam w zakładkach kilka adresów, które warto sprawdzić i z przyjemnością się nimi z Wami podzielę, bądźcie czujni!

To by było na tyle o mnie. Pierwsze notki pojawią się już na dniach, mam parę pomysłów, muszę teraz usiąść i przelać je na papier. Czekajcie niecierpliwie. Miło mi będzie, jeśli wrzucicie linka do mojego bloga na swój profil na fejsie (ale nie obrażę się, jeśli tego nie zrobicie:P).